Kompanijos ,,Recaro” sekmės istorija prasidėjo 1906 metais, kuomet 32 metų Vilhelmas Reuteris (Wilhelm Reutter) įkūrė kompaniją ,, Reutter, Wilhelm, Sattler. Spezialität: Luxus- und Motorwagen, englische Geschirre”, kuri pradėjo gaminti automobilių važiuokles, kėbulus, bei automobilių sėdynes.

1910 metais įmonė pakeitė pavadinimą į ,,Stuttgart Coachworks Reutter & Co”. Jaunasis meistras buvo atviras naujovėms ir inovacijoms. Taip 1912 metais jo dirbtuvėse buvo sukurtas ir užpatentuotas Reutter Reform Coach (reformuotas Reuterio salonas), kuris vėliau pavadintas kabrioletu. Reuteris gamino salonus Daimler Benz, Horch ir kitoms kompanijoms, kurios jau seniai pamirštos. Bet iš minties neišdilsta kitos auto pramonės įkonos, su kuriomis Reuteris aktyviai dirbo.

Pas profesorių Ferdinandą Porsche buvo VW “Vabalo” prototipas, sukurtas Reuterio. Po karo, Porsche ir Reutteris glaudžiai bendradarbiavo. Reutterio įmonė tapo garsi visame pasaulyje ,,Porsche 356” modelio dėka. Reutteris taip pat dirbo kartu su ,,BMW” (sukūrė BMW 328 saloną) ir Vokietijos pašto tarnyba.

196 metais kompanija “Reuter” sutelkė visus savo pajėgumus į aukštos kokybės automobilinių sėdynių gamybą, bei pakeitė pavadinimą. “Recaro” atsirado iš žodžių Reutter ir Carosserien (salonai).

Pirmoji sportinė sėdynė buvo pagaminta 1965 m. ir šis pavadinimas greitai tapo žinomas tarp automobilių sporto megėjų. Kompanija ,,Recaro” pakeitė supratimą apie automobilines sėdynes – iki to laiko sėdynės labiau priminė naminius krėslus. ,,Recaro” dizaineriai pradėjo bendradarbiauti su tyrėjais iš medicinos, ergonomijos, biomechanikos sričių. Buvo atlikti saugumo testai ir nustatytos žmogaus kūno apkrovos ribos.

2006 metais Štutgarte automobilinių sėdynių gamintojas ,,Recaro” atšventė 100 metų jubiliejų. Šiandien ,,Recaro” yra sėdynių tiekėjas tokioms kompanijoms kaip Porsche, Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, Audi, Oper, Ford, Volkswagen ir dar daugeliui kitų. Dideli gamybos resursai yra skirti automobilinėms ortopedinėms sėdynėms, vaikiškoms kedutėms ir aviacijoje naudojamoms ,,Recaro” sėdynėms keleiviniuose lėktuvuose.