rec_design1Daugybę metų ergonominės RECARO sėdynės padeda žmonėms, turintiems nugaros problemų, mėgautis vairavimu.

Šiuo metu produkcijos diapazonas išsiplėtė: RECARO turi ką pasiūlyti žmonėms su judėjimo negalia, kuriems reikia sėdynių vėžimėliuose ir automobiliuose, kurios suteiktų maksimalų ergonominį komfortą ir didžiausią įmanomą reguliavimo galimybę.

„Pastaraisiais metais mūsų ergonominės sėdynės buvo vis plačiau ir pačiau naudojamos šiame sektoriuje. Dauguma kompanijų, kurios vykdo specializuotas veiklas, naudoja mūsų produktus“ aiškina Maiklas Heinas (Michael Hein), antrinės rinkos svarbių klientų vadovas. „Žmonės patiria nelaimingus atsitikimus ir yra priversti išmokti gyventi su negalia; mūsų produktai leidžia daugumai žmonių gyventi taip kaip ir anksčiau. Jei mūsų sėdynės leidžia žmonėms padėti šioje situacijoje, tai mums suteikia didžiulį pasitenkinimą, nepriklausomai nuo ekonominio aspekto.“

Iš principo, bet kuri iš RECARO ergonominų sėdynių gali būti tinkama žmonėms su sutrikusiu judėjimu; tačiau dauguma perdirbėjų renkasi universalius RECARO Specialist, Expert ir Ergomed modelių variantus.

„Standartinės automobilių sėdynės labai retai atitinka mūsų kientų poreikius“, aiškina Rudolfas Zavatskis (Rudolf Zawatzky), kurio kompanija „Mobilcenter Zawatzky“ pritaiko automobilius žmonėms su judėjimo negalia.

Standartinės sėdynės šiuolaikiniuose automobiliuose dažnai sukelia problemų žmonėms su nestandartinėmis figūromis. Su tokiomis problemomis dažniau susiduria žmonės su judėjimo negalia. Daugumoje atveju, kokiu būdu „sėdynės klausimas“ yra išspręndžiamas, iš principo yra nustatomama ar automobilis gali būti saugiai eksploatuojamas ir saugiai vairuojamas.

RECARO sėdynių specifiniai privalumai gali suteikti didžiausią naudą. „Mūsų klientams mes paprastai rekomenduojame ergonomines RECARO sėdynes“, aiškina p. Zavatskis, automobilių perdarymo ekspertas.